Web Yazılım
Web Yazılım

Web Yazılım
Prosmart olarak, web tabanlı firmanıza özel yazılımlar geliştirmekteyiz. Güncel teknolojileri takip ederek sizler için en uygun ve en pratik çözümler sunuyoruz. Projelerinizin her platformda sorunsuz ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Yaptığımız her projede, yenilikci ve çağımıza uygun teknoloji üretmeye özen gösteriyoruz. Sizleri dinliyor ve en uygun yazılımı geliştiriyoruz.

Neler Geliştiriyoruz
Neler Geliştiriyoruz?
- Özel Web Tabanlı Uygulamaları
- İçerik Yönetim Sistemleri
- E-Ticaret Programlama
- Oto Galeri Sistemleri
- Emlak Sistemleri


Yazılım Geliştirme
Geliştirdiğimiz tüm yazılımlarda aşağıdaki teknolojiler kullanılmaktadır.

Php & Mysql 
AJAX, Javascript, jQuery
XHTML / CSS
XML / MYSQL 


Kulklanıcı Dostu Tasarım
Tüm çalışmalarımızda anlaşılır, basit ve pratik menü navigasyonu ile kolay yönetilebilir içerik sistemleri ve özgün tasarımlara sahip raporlama ekranları geliştiriyoruz. 

Performans
Proje için en uygun olan çözümler, önceden kurgulanarak, yazılım geliştirme sırasında doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulanmaktadır. Veritabanı genişleyebilir bir yapıda oluşturuldukdan sonra, programlama aşamasındaki tüm çalışmalar tarafımızca performans testleri ile sınanmaktadır. 
Güvenlik
Güvenlik Dışarıdan gelebilecek tüm saldıralar düşünülerek, projeler tehlikelere karşı, doğru ve dışarıya kapalı bir şekilde programlanmaktadır.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu   Gebze Kartuş Toner   Gebze Marka Patent