Web Hosting (Alan Adı Barındırma)
Web Hosting (Alan Adı Barındırma)

Domain ve Hosting Hizmetleri 
Alan adı Hizmetleri
Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adı (domain name) tescil ettirmelisiniz.Firmamız alan adı tescil hizmetleri konusunda Dünya Genelinde hizmet veren .com, .net, .org vb uzantıları uluslararası güvenilir alan adı firmaları ile çalışmaktadır. Türkiye içerisinde ise .tr uzantılı alan adı tahsis merkezi olan ODTÜ Alan Adı Daire Başkanlığı kurumu ile bağlantılı olarak bu ismeti vermektedir.

Alan adı tahsisi kadar alan adınızın yıllık yenileme takibi ve korunması da önemlidir. Bu anlamda firmamız gereken hassasiyeti ve disiplini göstererek, değerli müşterilerinin yüklediği sorumluluğun bilincindedir. 

Hosting Hizmetleri
Web sitenizin yayınlandığı server alanıdır. Beraberinde mail server, web istatistik programı ve veritabanı da içeren süreli bir hizmettir. Her yıl internet sitenizin kapasitesine göre sınıflanlmış fiyatlar ile satılmaktadır. İnternet sitenizin hızlı ve sorunsuz çalışması, mail hesaplarınızın sorunsuz çalışması ayrıca var ise veritabanlı projelerinizin güvenliği açısından Hosting kalitesi sizler için en önemli konu olmalıdır. 

Firmamız yaklaşık 1000 adet firma, kurum veya kişinin web hosting sorumluluğunu yürütmektedir. Başından beri en çok önem verdiği konular arasında hosting hizmet kalitesi gelmektedir.Firmamız hosting hizmetini Türkiye'nin en hızlı, en sorunsuz ve en kaliteli datacenterların alt yapılarını kullanarak vermektedir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu   Gebze Kartuş Toner   Gebze Marka Patent