Hakkımızda
Hakkımızda

Prosmart Teknoloji Bilişim Danışmanlık ve Reklam  Hizmetleri

2006 yılında hizmet vermeye başlamış ve geride kalan süreçte bir çok işin altından başarıyla kalkmıştır. Prosmart Teknoloji, herbiri alanında uzman yazılımcı ve tasarımcı ekip arkadaşları bulundurmaktadır. Günümüz teknolojisinin gerisinde kalmamak adına çalışmalar yürüten genç yetenekli arkadaşlarımızla, siz müşterilerimizin sorunlarınıza çözüm bulabilmek için çalışıyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

Ortalama standart bir dinamik (İçeriğini, yönetim paneli aracılığıyla kolaylıkla değiştirebileceğiniz.) web sitesi 2 ile 3 hafta içerisinde teslim edilir. 

Siz müşterilerimizin isteği ve görüşlerinize göre istenilen renk ve desenlerde tasarımcı arkadaşımız tarafından bir demo hazırlanır sektörünüze uygun bir şekilde, bu demo üzerinde düzenlemeler yapılabilir istediğiniz bölümler düzenlenebilinir hoşunuza gitmediyse bir demo daha hazırlanabilinir isteklerinize göre. Demo kısmı aşıldıktan sonra sitenizin tüm tasarım sayfaları yine tasarımcı arkadaşımız tarafından yapılır. Siz bunların onayını verdikten sonra siteniziniz yazılım aşamasına geçilir bu bölümde tasarımı yapılan siteniz yazılımcı arkadaşa detaylarıyla aktarılır. Buraya dikkat edelim lütfen bünyemizde hem tasarımcı hemde yazılımcı barındırmaktayız kendi branşlarında uzmanlaşmış iş arkadaşlarımız bulunmaktadır böylece karışıklıklar büyük ölçüde önlenecektir. Sitenizin yazılımı ortalama 1 hafta sürecektir. Yazılım tamamlandıktan sonra deneme için herhangi bir domain ve hosting altında siteniz yayınlanır ve test edilir. Böylece site tamamiyle tamamlanmış olur ve teslim edilmeye hazırdır.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu   Gebze Kartuş Toner   Gebze Marka Patent